Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - 2021.

"Az összedolgozás képessége az egyik legnagyobb érték az életben." /Bolyai János/

"Az összedolgozás képessége az egyik legnagyobb érték az életben.” Ez a mottója a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenynek, melynek körzeti/megyei fordulóján iskolánk 13 csapattal indult a Munkaiskola Alapítvány támogatásával. A versenyző tanulók ismét kiemelkedő teljesíményt nyújtottak, az összedolgozás képességéből és az anyanyelvi ismeretekből kiválóan vizsgáztak. Köszönjük a felkészítő tanároknak és a résztvevő diákoknak, hogy teljesítményükkel iskolánk jó hírét tovább öregbítették.

 

További sikereket kívánunk a döntőbe jutott csapatunknak!

 

A versenyen a következő eredmények születtek:

1. helyezést ért el és Hajdú-Bihar megyét képviseli az országos döntőben az 5. évfolyamosok versenyében:

Homonnai Adél, Szirota Dávid, Vasvári Zselyke.

Felkészítő tanáruk: Budáné Hajdu Ágnes.

 

További eredmények: itt.

/container -->